Spotkanie Pogon Szczecin vs Zaglebie Lubin na obiekcie Stadion Miejski im. Floriana Krygiera: 2-1

 

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między Pogon Szczecin oraz Zaglebie Lubin wynik to 1-0. Końcowy wynik spotkania to 2-1.

Dnia 2022-02-13 14:00 na stadionie Stadion Miejski im. Floriana Krygiera odbył się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 21. Zmierzyły się ze sobą Pogon Szczecin oraz Zaglebie Lubin.

Gole strzelali: Luka Zahović 6' 1-0 Mariusz Malec Patryk Szysz 58' 1-1 Erik Daniel Vahan Bichakhchyan 80' 2-1 Mateusz Łęgowski

Żółte kartki Pogon Szczecin: Kamil Grosicki 71'

Żółte kartki Zaglebie Lubin: Jakub Żubrowski 60' Ilja Zhigulev 69' Łukasz Poreba 77'

Czerwone kartki Pogon Szczecin:

Czerwone kartki Zaglebie Lubin:

Główny arbiter spotkania - Tomasz Wajda, Poland. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu drużyna Pogon Szczecin zmierzy się już z Stal Mielec, następne spotkania z drużynami Lech Poznan oraz Radomiak Radom. Kolejno natomiast Zaglebie Lubin zmierzy się z Wisla Plock. Następne mecze zagra z drużynami Slask Wroclaw oraz Piast Gliwice.

Wierni fani z entuzjazmem śledzą starcia, które dotyczą ligi Ekstraklasa. Liczące się piłkarskie zespoły oraz zawodnicy jak Kamil Grosicki Jakub Żubrowski często zagwarantowały wyborowym sympatykom emocje z najwyższej półki. Potyczki między piłkarzami ligowymi bywają niezwykle bezkompromisowe, nie często bywa ostatecznie, że zmagania nie są warte uwagi. Zdarzają się idealnie wyliczone sytuacje podbramkowe oraz asysty, brutalne faule kończące się bardzo często czerwonym kartonikiem zapewniające wyjątkowe wrażenia oraz przyjemność z meczu. Z tego względu warto przeglądać widowiska piłkarskie znanej ligi Ekstraklasa, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących ligowych zmagań piłkarskich. Pogon Szczecin oraz Zaglebie Lubin oraz ich udział w lidze Ekstraklasa gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych doświadczonych sportowców oraz ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Stadion Miejski im. Floriana Krygiera.