Pogon Szczecin kontra Korona Kielce, wynik meczu: 0-0

 

Pierwsza połowa meczu między Pogon Szczecin a Korona Kielce zakończyła się 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-0.

Dnia 2023-03-18 16:30 na stadionie Stadion Miejski im. Floriana Krygiera odbył się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 25 pomiędzy Pogon Szczecin a Korona Kielce.

Gole strzelali:

Żółte kartki Pogon Szczecin: Luka Zahović 37'

Żółte kartki Korona Kielce: Dalibor Takáč 80'

Czerwone kartki Pogon Szczecin:

Czerwone kartki Korona Kielce:

Sędzią głównym tego spotkania był Tomasz Kwiatkowski, Poland. Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu Pogon Szczecin stanie naprzeciw Lech Poznan, następne spotkania z drużynami Cracovia Krakow oraz Lechia Gdansk natomiast Korona Kielce zmierzy się z Miedz Legnica. Następne mecze zagra z drużynami Gornik Zabrze oraz Jagiellonia.

Coraz częściej zauważamy, że kibice z entuzjazmem śledzą interesujące starcia w lidze Ekstraklasa. Interesujące zespoły piłkarskie z ligi oraz piłkarze tacy jak Luka Zahović Dalibor Takáč stale gwarantują wspaniałym fanom wrażenia sięgające zenitu. Obserwujemy spektakularne asysty czy gole, bezlitosne sytuacje na faul zakończone żółtą kartką, które gwarantują wyjątkowe przeżycia i przyjemność z meczu. Zapadające w pamięć walki między zawodnikami są bardzo zagorzałe, nie często okazuje się koniec końców, że są to widowiska mało interesujące. Gorąco zachęcamy, aby śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz przeglądać widowiska sportowe lubianej ligi Ekstraklasa. Uczestnictwo takich legendarnych drużyn jak Pogon Szczecin i Korona Kielce w lidze Ekstraklasa gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie live tych utalentowanych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na wyjątkowym stadionie jak Stadion Miejski im. Floriana Krygiera.