Spotkanie Pogon Szczecin kontra Radomiak Radom zakończone wynikiem 4-0

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Pogon Szczecin i Radomiak Radom wynik wynosił 1-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 4-0.

W dniu 2023-05-27 15:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski im. Floriana Krygiera odbył się mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 34 pomiędzy Pogon Szczecin a Radomiak Radom.

Gole strzelali: K. Grosicki 34' 1-0 M. Łęgowski 47' 2-0 K. Grosicki L. Zahovič 51' 3-0 A. Gorgon 90' 4-0 M. Łęgowski

Żółte kartki Pogon Szczecin: Linus Wahlqvist 40' Vahan Bichakhchyan 69'

Żółte kartki Radomiak Radom: Roberto Alves 20'

Czerwone kartki Pogon Szczecin:

Czerwone kartki Radomiak Radom:

Główny arbiter spotkania - Bartosz Frankowski, Poland. Pomagało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Pogon Szczecin stanie naprzeciw , następne spotkania z drużynami oraz natomiast Radomiak Radom zmierzy się z . Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Dzisiaj mnóstwo fanów futbolu śledzi bardzo interesujące poczynania, które tyczą się ligi Ekstraklasa. Interesujące zespoły piłkarskie z tejże ligi oraz piłkarze tacy jak m.in. Linus Wahlqvist Roberto Alves często zagwarantowały własnym wiernym sympatykom wrażenia zapadające w pamięć. Stale zdarzają się przechodzące do historii asysty czy gole, bezlitosne sytuacje na faul gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zapadające w pamięć zmagania pomiędzy graczami bywają zaciekłe, bardzo rzadko okazuje się ostatecznie, iż widowiska nas nudzą. To też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i oglądać wydarzenia piłkarskiej znanej ligi Ekstraklasa oraz śledzić każdego dnia zapowiedzi nadchodzących emocjonujących zmagań piłkarskich. Uczestnictwo takich drużyn jak Pogon Szczecin i Radomiak Radom w lidze Ekstraklasa gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie na żywo tych wybitnych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie jak Stadion Miejski im. Floriana Krygiera.