Spotkanie Gornik Zabrze - Pogon Szczecin zakończone wynikiem 2-2

Gornik Zabrze - Pogon Szczecin, wynik 2-2.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Gornik Zabrze a Pogon Szczecin wynik wynosił 1-1. Końcowy wynik meczu to 2-2.

W dniu 2021-12-12 16:30 na obiekcie sportowym Arena Zabrze rozegrał się emocjonujący mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 18. Zmierzyły się ze sobą Gornik Zabrze i Pogon Szczecin.

Gole strzelali: Sebastian Kowalczyk 6' 0-1 Luis Mata 45' 1-1 Kamil Grosicki 70' 1-2 Luka Zahović Adrian Gryszkiewicz 87' 2-2 Jesús Jiménez

Żółte kartki Gornik Zabrze: Rafał Janicki 29' Adrian Gryszkiewicz 33' Lukas Podolski 81'

Żółte kartki Pogon Szczecin: Konstantinos Triantafyllopoulos 40' Damian Dąbrowski 76' Luka Zahović 83'

Czerwone kartki Gornik Zabrze:

Czerwone kartki Pogon Szczecin:

Główny arbiter meczu to Tomasz Musial, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu Gornik Zabrze zmierzy się już z Raków Częstochowa, następne spotkania z drużynami Lech Poznan i Stal Mielec. Kolejno natomiast Pogon Szczecin z Warta Poznań. Następne mecze zagra z drużynami Piast Gliwice i Zaglebie Lubin.

Oddani fani śledzą ekscytujące potyczki, które tyczą się ligi Ekstraklasa. Fascynujące futbolowe zespoły i zawodnicy jak Rafał Janicki Konstantinos Triantafyllopoulos raz za razem sprawiają wyborowym fanom wrażenia zapadające w pamięć. Wspaniałe walki pomiędzy piłkarzami są bardzo zażarte, nie często bywa, że zmagania przynudzają. Ustawicznie zdarzają się przechodzące do historii bramki czy asysty, ostre faule zakończone czerwonym kartonikiem, które zapewniają pikanterii całemu wydarzeniu. Zachęcamy, żeby przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych orazoglądać spotkania piłkarskie wyjątkowej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach. Gornik Zabrze oraz Pogon Szczecin i ich udział w lidze Ekstraklasa zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie na żywo tych wybitnych piłkarzy oraz ich zmagań na wyjątkowym stadionie, Arena Zabrze.