Spotkanie Pogon Szczecin vs Raków Częstochowa zakończone wynikiem 1-2

Pierwsza część spotkania między Pogon Szczecin a Raków Częstochowa zakończyła się wynikiem 1-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-2.

Dnia 2022-04-20 18:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski im. Floriana Krygiera odbył się znakomity mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 31 pomiędzy Pogon Szczecin a Raków Częstochowa.

Gole strzelali: K. Grosicki 25' 1-0 V. Bichakhchyan V. Gutkovskis 47' 1-1 M. Rundić Ivi López 78' 1-2 M. Cebula

Żółte kartki Pogon Szczecin: Jakub Bursztyn -5' Maciej Żurawski 39'

Żółte kartki Raków Częstochowa: Szymon Czyż 33' Deian Sorescu 58' Ben Lederman 67'

Czerwone kartki Pogon Szczecin:

Czerwone kartki Raków Częstochowa:

Sędzią głównym tego spotkania był Pawel Raczkowski, Poland. Asystowało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Pogon Szczecin zmierzy się już z Slask Wroclaw, następne spotkania z drużynami Lechia Gdansk oraz Nieciecza a Raków Częstochowa podejmie Lech Poznan. Następne mecze zagra z drużynami Cracovia Krakow oraz Zaglebie Lubin.

Dzisiaj liczni fani z zapałem śledzą potyczki, które tyczą się ligi Ekstraklasa. Fascynujące futbolowe drużyny oraz piłkarze tacy jak przykładowo Jakub Bursztyn Szymon Czyż nieustannie zapewniają fantastycznym miłośnikom futbolu wrażenia zapadające w pamięć. Trafiamy na nieczyste faule, przechodzące do historii asysty oraz gole, które dodają smaczku całemu wydarzeniu. Potyczki między zawodnikami z ligi bywają zagorzałe, nie często okazuje się, że zmagania nie są interesujące. To też warto śledzić zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz przeglądać mecze futbolowe profesjonalnej ligi Ekstraklasa. Uczestnictwo takich zespołów jak Pogon Szczecin oraz Raków Częstochowa w lidze Ekstraklasa zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych doświadczonych sportowców oraz spektakularnej walki między nimi na wyjątkowym stadionie jak Stadion Miejski im. Floriana Krygiera.