Pogon Szczecin - Nieciecza, wynik spotkania: 2-2

Pogon Szczecin - Nieciecza zakończony wynikiem 2-2.

Pierwsza część spotkania między Pogon Szczecin a Nieciecza zakończyła się 1-0. Końcowy wynik spotkania to 2-2.

W dniu 2022-05-21 15:30 na stadionie Stadion Miejski im. Floriana Krygiera rozegrał się emocjonujący mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 34. Na przeciw siebie stanęły Pogon Szczecin i Nieciecza.

Gole strzelali: L. Zahovič 45' 1-0 D. Dąbrowski K. Drygas 54' 2-0 M. Mešanović 58' 2-1 M. Mešanović 79' 2-2

Żółte kartki Pogon Szczecin: Mariusz Fornalczyk 23' Mateusz Łęgowski 68'

Żółte kartki Nieciecza: David Domgjoni 44' Kacper Śpiewak 83' Maciej Ambrosiewicz 88'

Czerwone kartki Pogon Szczecin:

Czerwone kartki Nieciecza:

Główny arbiter spotkania - Daniel Stefanski, Poland. Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Pogon Szczecin stawi czoła , następne spotkania z drużynami i . Kolejno natomiast Nieciecza zmierzy się z . Następne mecze zagra z drużynami i .

Kibice z dużym zaangażowaniem śledzą fascynujące poczynania w lidze Ekstraklasa. Fascynujące drużyny piłkarskie i zawodnicy jak Mariusz Fornalczyk David Domgjoni nieustannie zapewniają kapitalnym entuzjastom futbolu wiele wrażeń. Bardzo często zdarzają się nieprzepisowe faule kończące się czerwoną kartką, książkowe bramki czy asysty, które dodają wspaniałe wrażenia z meczu. Interesujące zmagania między zawodnikami zdarzają się zaciekłe, nie często bywa, że są to mecze statyczne. Dlatego więc warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i śledzić wydarzenia piłkarskiej znakomitej ligi Ekstraklasa i śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych. Uczestnictwo takich legendarnych zespołów jak Pogon Szczecin i Nieciecza z ligi Ekstraklasa zapewnia super emocje i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na wspaniałym stadionie, Stadion Miejski im. Floriana Krygiera.