Na stadionie Stadion MOSiR dnia 2022-02-18 19:30 miało miejsce spotkanie pomiędzy Stal Mielec i Pogon Szczecin: wynik 0-1

Dnia 2022-02-18 19:30 na obiekcie sportowym Stadion MOSiR rozegrał się mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 22 pomiędzy Stal Mielec a Pogon Szczecin.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Stal Mielec a Pogon Szczecin wynik to 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-1.

 

Gole strzelali: V. Bichakhchyan 90' 0-1

Żółte kartki Stal Mielec: Arkadiusz Kasperkiewicz 18'

Żółte kartki Pogon Szczecin: Luka Zahović -5' Kamil Drygas -5' Sebastian Kowalczyk 28' Damian Dąbrowski 86'

Czerwone kartki Stal Mielec:

Czerwone kartki Pogon Szczecin:

Główny sędzia spotkania - Malec Pawel, Poland. Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Stal Mielec stawi czoła Górnik Łęczna, następne spotkania z drużynami Jagiellonia i Raków Częstochowa natomiast Pogon Szczecin zmierzy się z Lech Poznan. Następne mecze zagra z drużynami Radomiak Radom i Cracovia Krakow.

Wierni fani piłki nożnej z dużym entuzjazmem śledzą fascynujące starcia, które dotyczą ligi Ekstraklasa. Mocne futbolowe drużyny i zawodnicy jak Arkadiusz Kasperkiewicz Luka Zahović nierzadko zapewniły wspaniałym kibicom emocje sięgające zenitu. Wspaniałe potyczki pomiędzy piłkarzami z ligi okazują się zaciekłe, nie często bywa, iż są to potyczki nie warte uwagi. Regularnie trafiamy na brutalne faule, książkowe gole czy asysty, które zapewniają wyjątkowe wrażenia i przyjemność z meczu. To też warto przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach i oglądać mecze futbolowe wyjątkowej ligi Ekstraklasa. Stal Mielec i Pogon Szczecin jak ich udział w lidze Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie live tych uzdolnionych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na tak znamienitym stadionie jak Stadion MOSiR.