Mecz Slask Wroclaw kontra Pogon Szczecin zakończony wynikiem 1-1 na stadionie Municipal Stadium Wroclaw

 

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Slask Wroclaw a Pogon Szczecin zakończyła się 1-0. Końcowy wynik meczu to 1-1.

W dniu 2022-05-07 15:30 na obiekcie sportowym Municipal Stadium Wroclaw rozegrał się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 32 pomiędzy Slask Wroclaw a Pogon Szczecin.

Gole strzelali: Erik Expósito 28' 1-0 D. Štiglec M. Żurawski 51' 1-1 J. Bartkowski

Żółte kartki Slask Wroclaw: Krzysztof Mączyński 90' Diogo Verdasca 90'

Żółte kartki Pogon Szczecin:

Czerwone kartki Slask Wroclaw:

Czerwone kartki Pogon Szczecin:

Główny arbiter meczu - Szymon Marciniak, Poland. Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Slask Wroclaw zmierzy się już z Stal Mielec, następne spotkania z drużynami Gornik Zabrze i Lechia Gdansk. Kolejno natomiast Pogon Szczecin podejmie Nieciecza. Następne mecze zagra z drużynami i .

W dobie dzisiejszych czasów kibice śledzą potyczki ligi Ekstraklasa. Utalentowane drużyny piłkarskie i zawodnicy jak Krzysztof Mączyński systematycznie zapewniają pierwszorzędnym miłośnikom mnóstwo niezapomnianych wrażeń. Walki pomiędzy zawodnikami ligowymi zdarzają się zagorzałe, nie często bywa ostatecznie, iż potyczki nie są warte uwagi. Natrafiamy na ostre sytuacje na faul, zapadające w pamięć asysty oraz bramki, które dodają smaczku całemu wydarzeniu. Zachęcamy, aby śledzić mecze piłkarskie profesjonalnej ligi Ekstraklasa, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i śledzić zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich. Slask Wroclaw oraz Pogon Szczecin oraz ich udział w Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie na żywo tych wybitnych piłkarzy oraz ich zmagań na znamienitym stadionie, Municipal Stadium Wroclaw.