Mecz Pogon Szczecin kontra Legia Warszawa zakończony wynikiem 3-1

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Pogon Szczecin oraz Legia Warszawa zakończyła się wynikiem 1-1. Końcowy wynik spotkania to 3-1.

Dnia 2022-04-24 15:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski im. Floriana Krygiera rozegrał się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 30. Na przeciw siebie stanęły Pogon Szczecin i Legia Warszawa.

Gole strzelali: Luka Zahović 26' 1-0 Damian Dąbrowski 38' 1-1 Luka Zahović 62' 2-1 Kamil Grosicki 68' 3-1 Luka Zahović

Żółte kartki Pogon Szczecin: Konstantinos Triantafyllopoulos 12'

Żółte kartki Legia Warszawa: Mateusz Wieteska 74'

Czerwone kartki Pogon Szczecin: Benedikt Zech 53'

Czerwone kartki Legia Warszawa:

Główny sędzia spotkania to Szymon Marciniak, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Pogon Szczecin zmierzy się już z Slask Wroclaw, następne spotkania z drużynami Lechia Gdansk i Nieciecza. Kolejno natomiast Legia Warszawa z Stal Mielec. Następne mecze zagra z drużynami Gornik Zabrze i Jagiellonia.

W dzisiejszych czasach oddani fani piłki nożnej śledzą interesujące poczynania ligi Ekstraklasa. Ciekawe drużyny piłkarskie z tejże ligi i zawodnicy jak Konstantinos Triantafyllopoulos Mateusz Wieteska stale serwują pierwszorzędnym fanom wiele pozytywnych wrażeń. Obserwujemy nieczyste sytuacje z faulem zakończone bardzo często żółtym kartonikiem, idealnie wyliczone asysty oraz sytuacje podbramkowe gwarantujące dreszczyk emocji z oglądanego widowiska. Przyciągające uwagę potyczki pomiędzy zawodnikami ligowymi okazują się zajadłe, rzadko bywa jednoznacznie, iż są to spotkania nużące. Z tego względu warto śledzić widowiska sportowe popularnej ligi Ekstraklasa, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i przeglądać zapowiedzi nadchodzących ligowych zmagań piłkarskich. Uczestnictwo takich zespołów jak Pogon Szczecin oraz Legia Warszawa z ligi Ekstraklasa zapewnia super wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie "live" tych doświadczonych sportowców oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Stadion Miejski im. Floriana Krygiera.