Dnia 2022-05-14 18:00 odbył się mecz pomiędzy Lechia Gdansk i Pogon Szczecin zakończony wynikiem 0-0

 

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy Lechia Gdansk a Pogon Szczecin wynik to 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-0.

Dnia 2022-05-14 18:00 na stadionie Stadion Energa Gdansk odbył się mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 33 pomiędzy Lechia Gdansk a Pogon Szczecin.

Gole strzelali:

Żółte kartki Lechia Gdansk: Flávio Paixão 72' Ilkay Durmus 90'

Żółte kartki Pogon Szczecin: Jakub Bursztyn -5' Jakub Bursztyn -5' Mariusz Malec 20' Sebastian Kowalczyk 28'

Czerwone kartki Lechia Gdansk:

Czerwone kartki Pogon Szczecin: Jakub Bursztyn -5'

Sędzią głównym tego spotkania był Damian Sylwestrzak, Poland. Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Lechia Gdansk zmierzy się już z Raków Częstochowa, następne spotkania z drużynami Nieciecza i a Pogon Szczecin zmierzy się z . Następne mecze zagra z drużynami i .

Wierni kibice futbolu z dużym zaangażowaniem śledzą niezwykle fascynujące starcia, które startują w lidze Ekstraklasa. Mocne piłkarskie drużyny i zawodnicy jak Flávio Paixão Jakub Bursztyn wielokrotnie zagwarantowały pierwszorzędnym miłośnikom futbolu wrażenia zapadające w pamięć. Zdarzają się wspaniałe bramki i asysty, brutalne sytuacje na faul zakończone żółtym kartonikiem gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Zmagania pomiędzy zawodnikami bywają niezwykle zaciekłe, niezwykle rzadko okazuje się, że widowiska nie są interesujące. Gorąco zachęcamy każdego fana, żeby być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz przeglądać wydarzenia piłkarskiej znanej ligi Ekstraklasa i śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek piłkarskich. Lechia Gdansk oraz Pogon Szczecin i ich udział w lidze Ekstraklasa zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że futbol to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie live tych wszechstronnych piłkarzy oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Stadion Energa Gdansk.