Spotkanie Pogon Szczecin - Korona Kielce, wynik 3-1

W dniu 2023-09-16 13:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski im. Floriana Krygiera rozegrał się znakomity mecz ligi Ekstraklasa kolejki 8 pomiędzy Pogon Szczecin a Korona Kielce.

Pierwsza połowa meczu między Pogon Szczecin a Korona Kielce zakończyła się 1-1. Końcowy wynik meczu to 3-1.

Gole strzelali: Nono 36' 0-1 V. Bichakhchyan 45' 1-1 R. Kurzawa A. Gorgon 66' 2-1 V. Bichakhchyan D. Lončar 81' 3-1 E. Koulouris

Żółte kartki Pogon Szczecin: Kamil Grosicki 43' Luka Zahović 73'

Żółte kartki Korona Kielce: Martin Remacle 61'

Czerwone kartki Pogon Szczecin:

Czerwone kartki Korona Kielce:

Sędzią głównym tego spotkania był Pawel Raczkowski, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu drużyna Pogon Szczecin stanie naprzeciw Cracovia Krakow, następne spotkania z drużynami Legia Warszawa oraz Lech Poznan a Korona Kielce podejmie Widzew Łódź. Następne mecze zagra z drużynami Jagiellonia II oraz Stal Mielec.

Dzisiaj fani piłki nożnej śledzą ekscytujące poczynania, które tyczą się ligi Ekstraklasa. Uzdolnione drużyny futbolowe z ligi oraz zawodnicy tacy jak między innymi Kamil Grosicki Martin Remacle raz za razem zagwarantowały wspaniałym fanom emocje sięgające zenitu. Obserwujemy bezlitosne faule, wyśmienite asysty oraz bramki, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska. Wspaniałe potyczki między drużynami bywają zagorzałe, bardzo rzadko okazuje się, że spotkania męczą. To też warto śledzić spotkania piłkarskie pasjonującej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów futbolowych. Pogon Szczecin i Korona Kielce i ich udział w Ekstraklasa gwarantuje super emocje i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na znamienitym stadionie jak Stadion Miejski im. Floriana Krygiera.