Mecz pomiędzy Puszcza Niepołomice oraz Pogon Szczecin na stadionie Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego dnia 2023-11-04 14:00: końcowy wynik 0-2

W meczu 14. kolejki Ekstraklasy Puszcza Niepołomice podejmowała Pogoń Szczecin na Stadionie Cracovii im. Józefa Piłsudskiego. Mimo wyrównanej gry w pierwszej połowie, żadna z drużyn nie zdołała zdobyć gola przed przerwą. Ostatecznie to goście z Szczecina sięgnęli po zwycięstwo, pokonując gospodarzy 2:0. Wynik ten utrzymał się przez całe 90 minut regulaminowego czasu gry. Sędzią spotkania był Paweł Malec z Polski.

Relacja z Meczu

Wczoraj na Stadionie Cracovii im. Józefa Piłsudskiego odbył się emocjonujący mecz pomiędzy drużynami Puszcza Niepołomice i Pogon Szczecin w ramach 14. kolejki Ekstraklasy.

W pierwszej połowie spotkania żadna z drużyn nie zdołała otworzyć wyniku, mimo kilku groźnych akcji. Piłkarze obu zespołów starali się, jednak bezskutecznie, znaleźć drogę do bramki przeciwnika.

Druga połowa okazała się być o wiele bardziej emocjonująca. W 61. minucie Kamil Grosicki popisał się skutecznym strzałem, ustalając wynik na 0-1. Mimo wysiłków drużyny gospodarzy, Pogon Szczecin potwierdziła swoją przewagę, gdy Evangelos Koulouris zdobył bramkę w 79. minucie, ustalając końcowy wynik na 0-2.

Spotkanie okazało się być mocno stresujące dla zawodników, co skutkowało kilkoma żółtymi kartkami. W drużynie gospodarzy, kartki zostały przyznane Bartłomiejowi Poczobutowi w 42. minucie, natomiast w drużynie przeciwników, kartki otrzymali Fredrik Ulvestad (16', 38') oraz João Gamboa (35').

Mecz sędziował Paweł Malec z Polski, który skutecznie nadzorował przebieg spotkania.

Niepowodzenie w meczu z Pogonią Szczecin nie zniechęciło drużyny Puszczy Niepołomice do dalszej walki o punkty w lidze. Ich następne mecze będą miały miejsce przeciwko Warta Poznań, Górnikowi Zabrze oraz Piastowi Gliwice. Z kolei Pogon Szczecin stanie do starcia z zespołami Podbeskidzia, Rakowa Częstochowa oraz Stali Mielec.