Spotkanie Cracovia Krakow kontra Pogon Szczecin zakończone wynikiem 1-1 dnia 2022-03-12 19:00 na stadionie Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego

Cracovia Krakow kontra Pogon Szczecin, wynik końcowy 1-1. Dnia 2022-03-12 19:00 na obiekcie sportowym Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego rozegrał się interesujący mecz ligi Ekstraklasa kolejki 25 pomiędzy Cracovia Krakow a Pogon Szczecin.

Pierwsza część spotkania między Cracovia Krakow a Pogon Szczecin zakończyła się 0-0. Końcowy wynik meczu to 1-1.

 

Gole strzelali: Rivaldinho 90' 1-0 S. Hanca S. Kowalczyk 90' 1-1 Jean Carlos

Żółte kartki Cracovia Krakow: Mathias Hebo Rasmussen 4' Karol Knap 43' Matej Rodin 55' Sergiu Hanca 90' Rivaldinho 90'

Żółte kartki Pogon Szczecin: Igor Łasicki 16' Konstantinos Triantafyllopoulos 34' Kamil Drygas 39' Kamil Grosicki 44'

Czerwone kartki Cracovia Krakow:

Czerwone kartki Pogon Szczecin:

Główny arbiter meczu - Jaroslaw Przybyl, Poland. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Cracovia Krakow zmierzy się już z Piast Gliwice, następne spotkania z drużynami Stal Mielec oraz Warta Poznań. Kolejno natomiast Pogon Szczecin zmierzy się z Wisla Krakow. Następne mecze zagra z drużynami Górnik Łęczna oraz Wisla Plock.

Coraz częściej zauważamy, że wierni kibice futbolu śledzą pasjonujące potyczki, które dotyczą ligi Ekstraklasa. Mocne piłkarskie drużyny z tej ligi oraz zawodnicy tacy jak między innymi Mathias Hebo Rasmussen Igor Łasicki nieraz zagwarantowały kapitalnym entuzjastom futbolu wiele niesamowitych przeżyć. Systematycznie trafiamy na nieprzepisowe faule kończące się wielokrotnie czerwonym kartonikiem, niezwykłe asysty i bramki, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Interesujące potyczki między drużynami futbolowymi są niezwykle nieustępliwe, nie często bywa, że są to mecze statyczne. Z tego powodu warto przeglądać zapowiedzi nadchodzących ligowych meczów piłkarskich ioglądać spotkania piłkarskiej wyjątkowej ligi Ekstraklasa oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli. Cracovia Krakow i Pogon Szczecin oraz ich udział w Ekstraklasa zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych doświadczonych piłkarzy i ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego.