Pogon Szczecin vs Warta Poznań, wynik meczu: 3-1

Pogon Szczecin vs Warta Poznań, wynik końcowy 3-1.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy Pogon Szczecin oraz Warta Poznań wynik wynosił 1-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3-1.

W dniu 2023-02-18 19:00 na stadionie Stadion Miejski im. Floriana Krygiera rozegrał się mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 21. Na przeciw siebie stanęły Pogon Szczecin oraz Warta Poznań.

Gole strzelali: L. Koutris 5' 1-0 S. Kowalczyk M. Żurawski 38' 1-1 M. Szczepański L. Zahovič 54' 2-1 K. Grosicki K. Grosicki 56' 3-1

Żółte kartki Pogon Szczecin: Linus Wahlqvist 27' Rafał Kurzawa 76'

Żółte kartki Warta Poznań: Enis Destan 86'

Czerwone kartki Pogon Szczecin:

Czerwone kartki Warta Poznań:

Główny sędzia spotkania - Damian Kos, Poland. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Pogon Szczecin zmierzy się już z Wisla Plock, następne spotkania z drużynami Raków Częstochowa oraz Zaglebie Lubin natomiast Warta Poznań z Korona Kielce. Następne mecze zagra z drużynami Widzew Łódź oraz Wisla Plock.

Coraz częściej liczni kibice śledzą ekscytujące poczynania, które tyczą się ligi Ekstraklasa. Utalentowane drużyny futbolowe oraz piłkarze tacy jak m.in. Linus Wahlqvist Enis Destan raz za razem serwują wyborowym kibicom mnóstwo wrażeń. Wspaniałe potyczki pomiędzy graczami z ligi są nader bezkompromisowe, nie często zdarza się jednoznacznie, że są to potyczki nudne. Często trafiamy na brutalne sytuacje na faul kończące się wielokrotnie żółtym kartonikiem, wspaniałe asysty i gole, które gwarantują smaczku całemu wydarzeniu. Dlatego też warto przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych ligowych meczów piłkarskich oraz śledzić mecze futbolowe pasjonującej ligi Ekstraklasa oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Pogon Szczecin oraz Warta Poznań oraz ich udział w lidze Ekstraklasa zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, że futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie na żywo tych doświadczonych piłkarzy oraz ich zmagań na tak wspaniałym stadionie jak Stadion Miejski im. Floriana Krygiera.