Pogon Szczecin - Radomiak Radom, wynik meczu - 4-0

Pogon Szczecin - Radomiak Radom 4-0.

Po pierwszej połowie spotkania między Pogon Szczecin i Radomiak Radom wynik to 1-0. Końcowy wynik meczu to 4-0.

W dniu 2023-05-27 15:30 na stadionie Stadion Miejski im. Floriana Krygiera odbył się znakomity mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 34 pomiędzy Pogon Szczecin a Radomiak Radom.

Gole strzelali: K. Grosicki 34' 1-0 M. Łęgowski 47' 2-0 K. Grosicki L. Zahovič 51' 3-0 A. Gorgon 90' 4-0 M. Łęgowski

Żółte kartki Pogon Szczecin: Linus Wahlqvist 40' Vahan Bichakhchyan 69'

Żółte kartki Radomiak Radom: Roberto Alves 20'

Czerwone kartki Pogon Szczecin:

Czerwone kartki Radomiak Radom:

Główny sędzia meczu to B. Frankowski. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Pogon Szczecin zmierzy się już z , następne spotkania z drużynami i a Radomiak Radom z . Następne mecze zagra z drużynami i .

Wierni fani śledzą pasjonujące starcia, które mają miejsce w lidze Ekstraklasa. Utalentowane futbolowe zespoły z ligi i piłkarze jak Linus Wahlqvist Roberto Alves systematycznie sprawiają kapitalnym miłośnikom wrażenia z najwyższej półki. Walki między zawodnikami bywają zażarte, rzadko bywa koniec końców, iż są to mecze drętwe. Regularnie zdarzają się nieczyste faule kończące się bardzo często czerwoną kartką, efektowne asysty oraz bramki, które dodają wspaniałe wrażenia z meczu. Gorąco zachęcamy, żeby być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów, śledzić mecze futbolowe lubianej ligi Ekstraklasa i śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych. Pogon Szczecin i Radomiak Radom oraz ich udział w Ekstraklasa zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie live tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na tak znamienitym stadionie, Stadion Miejski im. Floriana Krygiera.