Na obiekcie Stadion Zagłębia Lubin dnia 2023-09-03 13:00 odbył się mecz między Zaglebie Lubin i Pogon Szczecin zakończony wynikiem 1-0

Zaglebie Lubin vs Pogon Szczecin 1-0.

Pierwsza połowa spotkania między Zaglebie Lubin oraz Pogon Szczecin zakończyła się 0-0. Końcowy wynik spotkania to 1-0.

W dniu 2023-09-03 13:00 na stadionie Stadion Zagłębia Lubin rozegrał się mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 7. Na przeciw siebie stanęły Zaglebie Lubin i Pogon Szczecin.

Gole strzelali: Bartosz Kopacz 78' 1-0 Serhii Buletsa

Żółte kartki Zaglebie Lubin: Michał Nalepa 89'

Żółte kartki Pogon Szczecin: Adrian Przyborek 45' Linus Wahlqvist 60' Vahan Bichakhchyan 66' Luka Zahović 74' Rafał Kurzawa 90'

Czerwone kartki Zaglebie Lubin:

Czerwone kartki Pogon Szczecin:

Główny arbiter spotkania - Marcin Szczerbowicz, Poland. Pomagało mu 3 sędziów. W następnym meczu meczu Zaglebie Lubin zmierzy się już z Stal Mielec, następne spotkania z drużynami Warta Poznań i Sokół Kleczew natomiast Pogon Szczecin zmierzy się z Korona Kielce. Następne mecze zagra z drużynami Cracovia Krakow i Legia Warszawa.

W dobie dzisiejszych czasów wierni kibice piłki nożnej śledzą interesujące starcia w lidze Ekstraklasa. Fascynujące drużyny piłkarskie i zawodnicy tacy jak przykładowo Michał Nalepa Adrian Przyborek stale serwują własnym stałym kibicom mnóstwo emocji. Ustawicznie natrafiamy na wspaniałe gole i asysty, bezwzględne sytuacje z faulem, które dodają dreszcz emocji z oglądanego widowiska. Walki między piłkarzami ligowymi są nader nieustępliwe, rzadko bywa, że są to spotkania nie warte uwagi. Serdecznie zachęcamy każdego fana futbolu, aby przeglądać zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek piłkarskich, przeglądać spotkania piłkarskiej profesjonalnej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Uczestnictwo takich zespołów jak Zaglebie Lubin oraz Pogon Szczecin z ligi Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy oraz spektakularnej walki między nimi na wspaniałym stadionie, Stadion Zagłębia Lubin.