Mecz pomiędzy Nieciecza i Pogon Szczecin zakończony wynikiem 1-3 na obiekcie Stadion Termaliki Bruk-Bet Nieciecza dnia 2021-12-04 14:00

 

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Nieciecza a Pogon Szczecin wynik wynosił 1-2. Końcowy wynik spotkania to 1-3.

Dnia 2021-12-04 14:00 na obiekcie sportowym Stadion Termaliki Bruk-Bet Nieciecza rozegrał się znakomity mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 17. Na przeciw siebie stanęły Nieciecza i Pogon Szczecin.

Gole strzelali: K. Grosicki 12' 0-1 Jean Carlos J. Bartkowski 24' 0-2 K. Kozłowski P. Wlazło 31' 1-2 S. Kowalczyk 56' 1-3

Żółte kartki Nieciecza: Piotr Wlazło 38' Bartlomiej Kukułowicz 45'

Żółte kartki Pogon Szczecin: Jean Carlos 16' Kamil Drygas 88' Paweł Stolarski 90'

Czerwone kartki Nieciecza:

Czerwone kartki Pogon Szczecin:

Sędzią głównym tego spotkania był L. Kuźma. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu drużyna Nieciecza stawi czoła Stal Mielec, następne spotkania z drużynami Wisla Krakow i Jagiellonia. Kolejno natomiast Pogon Szczecin z Gornik Zabrze. Następne mecze zagra z drużynami Warta Poznań i Piast Gliwice.

Liczna grupa fanów futbolu śledzi ekscytujące starcia w lidze Ekstraklasa. Interesujące drużyny futbolowe z tej ligi i zawodnicy jak Piotr Wlazło Jean Carlos wielokrotnie zaserwowały kapitalnym miłośnikom futbolu wrażenia z najwyższej półki. Niesamowite zmagania pomiędzy piłkarzami zdarzają się nader zagorzałe, nie często zdarza się jednoznacznie, że są to spotkania statyczne. Obserwujemy idealne sytuacje podbramkowe oraz asysty, ostre sytuacje z faulem dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska. To też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i śledzić spotkania piłkarskie ligi Ekstraklasa i śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań futbolowych. Udział takich drużyn jak Nieciecza i Pogon Szczecin z ligi Ekstraklasa zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wybitnych sportowców i ich zmagań na historycznym stadionie, Stadion Termaliki Bruk-Bet Nieciecza.