Na stadionie Miejski Stadion Piłkarski Raków odbył się mecz pomiędzy Raków Częstochowa i Pogon Szczecin - 1-0

Pierwsza część spotkania pomiędzy Raków Częstochowa a Pogon Szczecin zakończyła się 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-0.

Dnia 2022-08-31 16:00 na stadionie Miejski Stadion Piłkarski Raków rozegrał się mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 6 pomiędzy Raków Częstochowa a Pogon Szczecin.

Gole strzelali: M. Wdowiak 55' 1-0 B. Nowak

Żółte kartki Raków Częstochowa: Patryk Kun 17' Bogdan Racovitan 32' Ivi López 81' Fabian Piasecki 88' Giannis Papanikolaou 90'

Żółte kartki Pogon Szczecin: Damian Dąbrowski 35' Luka Zahović 45' Mariusz Fornalczyk 86' Léo Borges 88' Vahan Bichakhchyan 90'

Czerwone kartki Raków Częstochowa:

Czerwone kartki Pogon Szczecin:

Sędzią głównym tego spotkania był Pawel Raczkowski, Poland. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Raków Częstochowa stawi czoła Legia Warszawa, następne spotkania z drużynami Radomiak Radom i Widzew Łódź natomiast Pogon Szczecin podejmie Lech Poznan. Następne mecze zagra z drużynami Cracovia Krakow i Lechia Gdansk.

Coraz częściej mnóstwo fanów piłki nożnej śledzi niezwykle interesujące poczynania ligi Ekstraklasa. Fascynujące zespoły futbolowe z tejże ligi i zawodnicy jak Patryk Kun Damian Dąbrowski nieraz zaserwowały pierwszorzędnym kibicom wrażenia zapadające w pamięć. Stale obserwujemy książkowe gole oraz asysty, brutalne sytuacje z faulem, które dodają dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Walki pomiędzy drużynami są nieustępliwe, nie często zdarza się, że są to potyczki statyczne. Gorąco zachęcamy każdego kibica, żeby przeglądać zapowiedzi nadchodzących ligowych potyczek futbolowych,przeglądać spotkania piłkarskie profesjonalnej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach. Raków Częstochowa i Pogon Szczecin jak ich udział w Ekstraklasa zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych wybitnych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na tak wspaniałym stadionie jak Miejski Stadion Piłkarski Raków.