Legia Warszawa kontra Pogon Szczecin, wynik meczu: 0-2

 

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Legia Warszawa a Pogon Szczecin zakończyła się wynikiem 0-1. Końcowy wynik spotkania to 0-2.

W dniu 2021-10-31 16:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego rozegrał się emocjonujący mecz ligi Ekstraklasa kolejki 13. Zmierzyły się Legia Warszawa oraz Pogon Szczecin.

Gole strzelali: L. Zahovič 45' 0-1 S. Kowalczyk R. Kurzawa 46' 0-2 J. Bartkowski

Żółte kartki Legia Warszawa: Josué 89'

Żółte kartki Pogon Szczecin: Mateusz Legowski 84'

Czerwone kartki Legia Warszawa:

Czerwone kartki Pogon Szczecin:

Główny sędzia spotkania - Damian Sylwestrzak, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Legia Warszawa stawi czoła Napoli, następne spotkania z drużynami Stal Mielec oraz Gornik Zabrze. Kolejno natomiast Pogon Szczecin z Raków Częstochowa. Następne mecze zagra z drużynami Slask Wroclaw oraz Lechia Gdansk.

Bardzo często liczna grupa fanów piłki nożnej śledzi bardzo ciekawe potyczki w lidze Ekstraklasa. Mocne zespoły futbolowe oraz zawodnicy jak Josué Mateusz Legowski raz za razem zapewniły wyśmienitym fanom emocje z najwyższej półki. Zmagania pomiędzy zawodnikami bywają bardzo zaciekłe, nie często zdarza się, iż widowiska męczą. Natrafiamy na ostre sytuacje na faul, wyjątkowe sytuacje podbramkowe i asysty, które zapewniają dreszczyk emocji z oglądanego widowiska sportowego. To też warto śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących zmagań futbolowych iśledzić wydarzenia piłkarskiej znanej ligi Ekstraklasa oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Legia Warszawa i Pogon Szczecin i ich udział w Ekstraklasa gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych utalentowanych piłkarzy i ich zmagań na tak znamienitym stadionie jak Stadion Miejski Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego.