Spotkanie Pogon Szczecin kontra Piast Gliwice, wynik 1-1

Po pierwszej połowie spotkania między Pogon Szczecin a Piast Gliwice wynik to 0-1. Końcowy wynik spotkania to 1-1.

W dniu 2022-10-15 18:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski im. Floriana Krygiera rozegrał się emocjonujący mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 13. Zmierzyły się Pogon Szczecin i Piast Gliwice.

Gole strzelali: R. Sappinen 16' 0-1 Jean Carlos 59' 1-1 L. Zahovič

Żółte kartki Pogon Szczecin: Konstantinos Triantafyllopoulos -5' Jean Carlos 65' Sebastian Kowalczyk 90' Luís Mata 90'

Żółte kartki Piast Gliwice: Michał Chrapek 30' František Plach 64' Patryk Dziczek 69' Jakub Czerwiński 70' Alexandros Katranis 77'

Czerwone kartki Pogon Szczecin:

Czerwone kartki Piast Gliwice:

Główny sędzia spotkania to Damian Sylwestrzak, Poland. Asystowało mu 3 sędziów. W następnym meczu Pogon Szczecin stawi czoła Rekord Bielsko-Biała, następne spotkania z drużynami Legia Warszawa i Miedz Legnica natomiast Piast Gliwice z Stal Mielec. Następne mecze zagra z drużynami Radomiak Radom i Korona Kielce.

Wierni fani śledzą pasjonujące potyczki ligi Ekstraklasa. Fascynujące futbolowe zespoły i zawodnicy jak Konstantinos Triantafyllopoulos Michał Chrapek wielokrotnie zagwarantowały kapitalnym miłośnikom wrażenia sięgające zenitu. Wspaniałe potyczki między graczami z ligi zdarzają się niezwykle zagorzałe, nie często okazuje się, iż mecze nudzą kibica. Zdarzają się ostre faule zakończone bardzo często pokazaniem czerwonego kartonika, wspaniałe sytuacje podbramkowe i asysty, które dodają dreszcz emocji z oglądanego widowiska futbolowego. Z tego względu warto śledzić zapowiedzi przyszłych ligowych meczów piłkarskich,przeglądać wydarzenia piłkarskiej pasjonującej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. Pogon Szczecin i Piast Gliwice jak ich udział w Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie live tych utalentowanych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na znamienitym stadionie jak Stadion Miejski im. Floriana Krygiera.