Korona Kielce vs Pogon Szczecin, wynik spotkania: 1-2

W dniu 2022-09-04 13:00 na obiekcie sportowym Suzuki Arena rozegrał się mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 8. Zmierzyły się Korona Kielce i Pogon Szczecin.

Po pierwszej połowie meczu między Korona Kielce a Pogon Szczecin wynik to 0-2. Końcowy wynik meczu to 1-2.

Gole strzelali: Damian Dąbrowski 5' 0-1 Kacper Smoliński 33' 0-2 Kamil Grosicki Dawid Błanik 57' 1-2

Żółte kartki Korona Kielce: Miłosz Trojak 73'

Żółte kartki Pogon Szczecin: Léo Borges 41' Jakub Bartkowski 80' Jean Carlos 87'

Czerwone kartki Korona Kielce:

Czerwone kartki Pogon Szczecin:

Sędzią głównym tego spotkania był Szymon Marciniak, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Korona Kielce zmierzy się już z Miedz Legnica, następne spotkania z drużynami Gornik Zabrze i Jagiellonia. Kolejno natomiast Pogon Szczecin z Lech Poznan. Następne mecze zagra z drużynami Cracovia Krakow i Lechia Gdansk.

Wierni fani śledzą starcia ligi Ekstraklasa. Uzdolnione futbolowe zespoły z ligi i piłkarze tacy jak Miłosz Trojak Léo Borges nieustannie sprawiają wspaniałym entuzjastom wrażenia sięgające zenitu. Zmagania między zawodnikami zdarzają się zażarte, nie często zdarza się ostatecznie, że potyczki męczą. Zdarzają się ostre faule kończące się wielokrotnie żółtą kartką, wyśmienite asysty czy sytuacje podbramkowe, które dodają wyjątkowe przeżycia i przyjemność z meczu. Dlatego więc warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i przeglądać spotkania piłkarskiej wyjątkowej ligi Ekstraklasa i przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów futbolowych. Korona Kielce i Pogon Szczecin oraz ich udział w Ekstraklasa zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie "live" tych utalentowanych piłkarzy i ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Suzuki Arena.