Dnia 2023-08-30 16:30 odbył się mecz Pogon Szczecin kontra Slask Wroclaw zakończony wynikiem 0-2

Pogon Szczecin kontra Slask Wroclaw, wynik 0-2. W dniu 2023-08-30 16:30 na stadionie Stadion Miejski im. Floriana Krygiera odbył się interesujący mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 3. Zmierzyły się ze sobą Pogon Szczecin i Slask Wroclaw.

Po pierwszej połowie spotkania między Pogon Szczecin a Slask Wroclaw wynik wynosił 0-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-2.

Gole strzelali: P. Schwarz 21' 0-1 P. Samiec-Talar 85' 0-2 Erik Expósito

Żółte kartki Pogon Szczecin: Vahan Bichakhchyan 4' João Gamboa 56' Kamil Grosicki 76'

Żółte kartki Slask Wroclaw: Mateusz Żukowski 6' Martin Konczkowski 33' Peter Pokorný 53' Łukasz Bejger 54'

Czerwone kartki Pogon Szczecin:

Czerwone kartki Slask Wroclaw:

Sędzią głównym tego spotkania był Damian Kos, Poland. Pomagało mu 3 sędziów. W następnym meczu drużyna Pogon Szczecin zmierzy się już z Korona Kielce, następne spotkania z drużynami Cracovia Krakow i Legia Warszawa. Kolejno natomiast Slask Wroclaw podejmie Puszcza Niepołomice. Następne mecze zagra z drużynami Piast Gliwice i Jagiellonia.

Wierni kibice futbolu śledzą poczynania, które startują w lidze Ekstraklasa. Mocne piłkarskie zespoły i zawodnicy tacy jak Vahan Bichakhchyan Mateusz Żukowski nieustannie zapewniają kapitalnym miłośnikom futbolu mnóstwo niezapomnianych wrażeń. Potyczki między graczami ligowymi okazują się zajadłe, nie często bywa koniec końców, iż są to zmagania nie warte uwagi. Ustawicznie obserwujemy idealne gole oraz asysty, brutalne sytuacje z faulem kończące się bardzo często czerwonym kartonikiem gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska. Gorąco zachęcamy każdego kibica, aby przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych ligowych zmagań futbolowych i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i śledzić mecze piłkarskie emocjonującej ligi Ekstraklasa. Pogon Szczecin i Slask Wroclaw oraz ich udział w Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, iż futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie na żywo tych wybitnych sportowców i spektakularnej walki między nimi na widowiskowym stadionie jak Stadion Miejski im. Floriana Krygiera.