Dnia 2022-02-05 16:30 na obiekcie Stadion Miejski miał miejsce mecz między Piast Gliwice i Pogon Szczecin: 0-2

Piast Gliwice - Pogon Szczecin wynik meczu 0-2. Dnia 2022-02-05 16:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski odbył się mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 20 pomiędzy Piast Gliwice a Pogon Szczecin.

Po pierwszej połowie meczu między Piast Gliwice a Pogon Szczecin wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-2.

 

Gole strzelali: K. Grosicki 59' 0-1 S. Kowalczyk V. Bichakhchyan 82' 0-2 M. Kucharczyk

Żółte kartki Piast Gliwice:

Żółte kartki Pogon Szczecin: Damian Dąbrowski 69' Rafał Kurzawa 89'

Czerwone kartki Piast Gliwice:

Czerwone kartki Pogon Szczecin:

Sędzią głównym tego spotkania był Pawel Raczkowski, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Piast Gliwice stanie naprzeciw Gornik Zabrze, następne spotkania z drużynami Wisla Plock i Slask Wroclaw. Kolejno natomiast Pogon Szczecin zmierzy się z Zaglebie Lubin. Następne mecze zagra z drużynami Stal Mielec i Lech Poznan.

W dobie dzisiejszych czasów fani z entuzjazmem śledzą ciekawe potyczki ligi Ekstraklasa. Złożone z zdolnych obrońców oraz napastników futbolowe drużyny i zawodnicy jak Damian Dąbrowski bardzo często zagwarantowały fantastycznym miłośnikom mnóstwo emocji. Zdarzają się widowiskowe asysty oraz bramki, nieprzepisowe sytuacje na faul zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zmagania między zawodnikami ligowymi są bardzo zaciekłe, nie często zdarza się, że potyczki nas męczą. Serdecznie zachęcamy każdego fana, żeby oglądać mecze futbolowe znanej ligi Ekstraklasa, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i przeglądać zapowiedzi przyszłych wspaniałych potyczek piłkarskich. Udział takich drużyn jak Piast Gliwice oraz Pogon Szczecin w lidze Ekstraklasa gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych wszechstronnych piłkarzy oraz spektakularnej walki między nimi na widowiskowym stadionie, Stadion Miejski.