Raków Częstochowa vs Pogon Szczecin, wynik meczu 0-0

W dniu 2021-11-07 14:00 na stadionie Stadion Raków rozegrał się mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 14. Na przeciw siebie stanęły Raków Częstochowa oraz Pogon Szczecin.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Raków Częstochowa a Pogon Szczecin zakończyła się wynikiem 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-0.

 

Gole strzelali:

Żółte kartki Raków Częstochowa: Tomáš Petrášek 47' Zoran Arsenić 66'

Żółte kartki Pogon Szczecin: Rafał Kurzawa 85' Kamil Drygas 88'

Czerwone kartki Raków Częstochowa:

Czerwone kartki Pogon Szczecin:

Główny arbiter spotkania to Szymon Marciniak, Poland. Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym meczu Raków Częstochowa zmierzy się już z Cracovia Krakow, następne spotkania z drużynami Zaglebie Lubin oraz Nieciecza. Kolejno natomiast Pogon Szczecin z Slask Wroclaw. Następne mecze zagra z drużynami Lechia Gdansk oraz Nieciecza.

Bardzo często wielu fanów piłki nożnej śledzi potyczki ligi Ekstraklasa. Utalentowane piłkarskie drużyny z tejże ligi oraz zawodnicy tacy jak przykładowo Tomáš Petrášek Rafał Kurzawa nieustannie sprawiają fantastycznym fanom mnóstwo wrażeń. Wspaniałe potyczki pomiędzy graczami zdarzają się zajadłe, bardzo rzadko zdarza się, iż są to mecze statyczne. Zdarzają się przechodzące do historii asysty czy bramki, nieczyste sytuacje z faulem zakończone pokazaniem żółtego kartonika, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. To też warto śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych wspaniałych potyczek piłkarskich iprzeglądać spotkania piłkarskie pasjonującej ligi Ekstraklasa oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Raków Częstochowa i Pogon Szczecin i ich udział w Ekstraklasa gwarantuje super emocje i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie na żywo tych wybitnych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie jak Stadion Raków.