Slask Wroclaw vs Pogon Szczecin, wynik spotkania - 2-1

Slask Wroclaw vs Pogon Szczecin 2-1.

Pierwsza połowa spotkania między Slask Wroclaw i Pogon Szczecin zakończyła się wynikiem 1-1. Końcowy wynik spotkania to 2-1.

W dniu 2022-07-24 15:30 na obiekcie sportowym Tarczyński Arena rozegrał się mecz ligi Ekstraklasa kolejki - 2. Zmierzyły się ze sobą Slask Wroclaw oraz Pogon Szczecin.

Gole strzelali: D. Jastrzembski 4' 1-0 Erik Expósito V. Bichakhchyan 30' 1-1 D. Dąbrowski D. Grétarsson 55' 2-1 Víctor García

Żółte kartki Slask Wroclaw:

Żółte kartki Pogon Szczecin: Vahan Bichakhchyan 51' Benedikt Zech 53' Michał Kucharczyk 73' Kamil Drygas 90'

Czerwone kartki Slask Wroclaw:

Czerwone kartki Pogon Szczecin:

Główny arbiter spotkania to Tomasz Musial, Poland. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Slask Wroclaw zmierzy się już z Korona Kielce, następne spotkania z drużynami Widzew Łódź oraz Lech Poznan a Pogon Szczecin zmierzy się z Brondby. Następne mecze zagra z drużynami Jagiellonia oraz Warta Poznań.

Dzisiaj kibice z zapałem śledzą fascynujące potyczki ligi Ekstraklasa. Ciekawe futbolowe zespoły oraz piłkarze tacy jak między innymi Vahan Bichakhchyan stale zapewniają wyborowym fanom emocje sięgające zenitu. Często zdarzają się wyśmienite asysty i bramki, nieczyste sytuacje z faulem zapewniające wspaniałe wrażenia i przyjemność z meczu. Walki między graczami ligowymi są zajadłe, rzadko bywa koniec końców, że potyczki męczą kibica. Gorąco zachęcamy każdego z fanów, aby być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i oglądać wydarzenia piłkarskiej znanej ligi Ekstraklasa oraz przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich. Uczestnictwo takich drużyn jak Slask Wroclaw i Pogon Szczecin w lidze Ekstraklasa zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie live tych wybitnych sportowców i widowiskowej walki między nimi na historycznym stadionie jak Tarczyński Arena.