Spotkanie Widzew Łódź kontra Pogon Szczecin, wynik końcowy 3-3

Dnia 2023-01-28 16:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski Widzewa Łódź odbył się mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 18. Zmierzyły się Widzew Łódź i Pogon Szczecin.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Widzew Łódź a Pogon Szczecin wynik to 0-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-3.

 

Gole strzelali: K. Grosicki 20' 0-1 M. Wędrychowski B. Pawłowski 67' 1-1 E. Terpiłowski S. Kowalczyk 75' 1-2 P. Almqvist E. Terpiłowski 79' 2-2 B. Pawłowski L. Zahovič 86' 2-3 A. Gorgon M. Kreuzriegler 90' 3-3

Żółte kartki Widzew Łódź: Fábio Nunes 73'

Żółte kartki Pogon Szczecin: Benedikt Zech 90'

Czerwone kartki Widzew Łódź:

Czerwone kartki Pogon Szczecin: Konstantinos Triantafyllopoulos 90'

Główny sędzia meczu - Daniel Stefanski, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Widzew Łódź stanie naprzeciw Jagiellonia, następne spotkania z drużynami Lechia Gdansk i Slask Wroclaw. Kolejno natomiast Pogon Szczecin z Slask Wroclaw. Następne mecze zagra z drużynami Jagiellonia i Warta Poznań.

Ciekawy artykuł czeka na Ciebie - Zobacz link!

Mnóstwo kibiców śledzi poczynania, które tyczą się ligi Ekstraklasa. Ciekawe futbolowe drużyny z tej ligi i zawodnicy jak Fábio Nunes Benedikt Zech często zapewniają kapitalnym sympatykom wiele wrażeń. Regularnie zdarzają się przechodzące do historii sytuacje podbramkowe oraz asysty, nieprzepisowe sytuacje z faulem kończące się pokazaniem czerwonej kartki dodające dreszcz emocji z oglądanego widowiska sportowego. Zmagania pomiędzy drużynami bywają nader zajadłe, nie często bywa, iż są to zmagania usypiające. Dlatego też warto przeglądać spotkania sportowe popularnej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek piłkarskich. Uczestnictwo takich popularnych zespołów jak Widzew Łódź i Pogon Szczecin z ligi Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wszechstronnych sportowców i ich zmagań na tak znamienitym stadionie jak Stadion Miejski Widzewa Łódź.