Pogon Szczecin vs Jagiellonia, wynik spotkania 1-0

Pogon Szczecin vs Jagiellonia zakończony wynikiem 1-0.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Pogon Szczecin oraz Jagiellonia zakończyła się 1-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-0.

W dniu 2022-07-31 13:00 na stadionie Stadion Miejski im. Floriana Krygiera rozegrał się emocjonujący mecz ligi Ekstraklasa kolejki Regular Season - 3. Zmierzyły się ze sobą Pogon Szczecin oraz Jagiellonia.

Gole strzelali: P. Almqvist 8' 1-0

Żółte kartki Pogon Szczecin: Sebastian Kowalczyk 78' Dante Stipica 90' Mariusz Fornalczyk 90'

Żółte kartki Jagiellonia: Nené 75'

Czerwone kartki Pogon Szczecin:

Czerwone kartki Jagiellonia:

Główny arbiter spotkania to Piotr Lasyk, Poland. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Pogon Szczecin zmierzy się już z Warta Poznań, następne spotkania z drużynami Wisla Plock oraz Raków Częstochowa a Jagiellonia zmierzy się z Radomiak Radom. Następne mecze zagra z drużynami Raków Częstochowa oraz Miedz Legnica.

Bardzo często wierni kibice śledzą potyczki, które dotyczą ligi Ekstraklasa. Liczące się zespoły piłkarskie oraz piłkarze tacy jak Sebastian Kowalczyk Nené nieraz zaserwowały kapitalnym sympatykom wrażenia sięgające zenitu. Cieszące oko zmagania pomiędzy piłkarzami są zagorzałe, nie często zdarza się koniec końców, iż mecze męczą kibica. Zdarzają się idealne asysty czy bramki, ostre faule kończące się bardzo często czerwoną kartką, które dodają niesamowitych emocji z oglądanego widowiska. Warto więc śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich,śledzić wydarzenia piłkarskiej popularnej ligi Ekstraklasa oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. Pogon Szczecin oraz Jagiellonia i ich udział w lidze Ekstraklasa zapewnia super wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie "live" tych wybitnych sportowców oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Stadion Miejski im. Floriana Krygiera.