Spotkanie Pogon Szczecin kontra Widzew Łódź zakończone wynikiem 2-1

Pogon Szczecin kontra Widzew Łódź 2-1.

Po pierwszej połowie spotkania między Pogon Szczecin i Widzew Łódź wynik wynosił 1-1. Końcowy wynik meczu to 2-1.

Dnia 2022-07-17 15:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski im. Floriana Krygiera odbył się mecz ligi Ekstraklasa kolejki - 1. Na przeciw siebie stanęły Pogon Szczecin i Widzew Łódź.

Gole strzelali: B. Pawłowski 19' 0-1 E. Terpiłowski L. Zahovič 45' 1-1 M. Fornalczyk V. Bichakhchyan 71' 2-1

Żółte kartki Pogon Szczecin: Mariusz Malec 57'

Żółte kartki Widzew Łódź: Dominik Kun 30' Mateusz Żyro 79'

Czerwone kartki Pogon Szczecin:

Czerwone kartki Widzew Łódź:

Sędzią głównym tego spotkania był Damian Sylwestrzak, Poland. Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym meczu Pogon Szczecin zmierzy się już z Brondby, następne spotkania z drużynami Jagiellonia i Warta Poznań natomiast Widzew Łódź z Lechia Gdansk. Następne mecze zagra z drużynami Slask Wroclaw i Legia Warszawa.

Wierni fani futbolu z dużym zaangażowaniem śledzą poczynania, które startują w lidze Ekstraklasa. Liczące się drużyny futbolowe i zawodnicy tacy jak Mariusz Malec Dominik Kun wielokrotnie gwarantują wyborowym fanom wiele zapierających dech w piersiach przeżyć. Zmagania między zawodnikami bywają zaciekłe, bardzo rzadko bywa, że są to spotkania nudne. Natrafiamy na nieczyste faule zakończone bardzo często żółtym kartonikiem, widowiskowe bramki czy asysty, które dodają pikanterii całemu widowisku. Warto więc przeglądać spotkania sportowe emocjonującej ligi Ekstraklasa, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i przeglądać zapowiedzi przyszłych ligowych meczów futbolowych. Pogon Szczecin i Widzew Łódź oraz ich udział w Ekstraklasa zapewnia super emocje i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie "live" tych uzdolnionych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na pamiętnym stadionie, Stadion Miejski im. Floriana Krygiera.