Mecz Wisla Plock - Pogon Szczecin zakończony wynikiem 0-1

Wisla Plock - Pogon Szczecin zakończony wynikiem 0-1. Dnia 2023-02-26 14:00 na stadionie Stadion im. Kazimierza Górskiego rozegrał się interesujący mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 22 pomiędzy Wisla Plock a Pogon Szczecin.

Po pierwszej połowie spotkania między Wisla Plock a Pogon Szczecin wynik wynosił 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-1.

Gole strzelali: Vahan Bichakhchyan 90' 0-1 Mateusz Łęgowski

Żółte kartki Wisla Plock: Bartosz Śpiączka 46'

Żółte kartki Pogon Szczecin:

Czerwone kartki Wisla Plock:

Czerwone kartki Pogon Szczecin:

Główny sędzia spotkania to Piotr Lasyk, Poland. Asystowało mu 3 sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Wisla Plock zmierzy się już z Korona Kielce, następne spotkania z drużynami Warta Poznań i Widzew Łódź natomiast Pogon Szczecin z Raków Częstochowa. Następne mecze zagra z drużynami Zaglebie Lubin i Korona Kielce.

Fani piłki nożnej śledzą starcia, które startują w lidze Ekstraklasa. Uzdolnione futbolowe drużyny i zawodnicy jak Bartosz Śpiączka nieprzerwanie serwują pierwszorzędnym fanom emocje z najwyższej półki. Nieprzerwanie obserwujemy niezwykłe bramki oraz asysty, bezlitosne faule kończące się czerwoną kartką, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska. Potyczki między zawodnikami ligowymi są zagorzałe, niezwykle rzadko bywa, iż zmagania męczą. Dlatego więc warto śledzić mecze futbolowe lubianej ligi Ekstraklasa, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych. Udział takich znanych zespołów jak Wisla Plock oraz Pogon Szczecin z ligi Ekstraklasa gwarantuje super emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy oraz spektakularnej walki między nimi na znamienitym stadionie, Stadion im. Kazimierza Górskiego.