Spotkanie Pogon Szczecin - Slask Wroclaw, wynik 2-1

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między Pogon Szczecin i Slask Wroclaw wynik wynosił 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-1.

W dniu 2021-11-21 14:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski im. Floriana Krygiera rozegrał się znakomity mecz ligi Ekstraklasa kolejki 15. Na przeciw siebie stanęły Pogon Szczecin i Slask Wroclaw.

Gole strzelali: Luka Zahović 53' 1-0 Rafał Kurzawa Rafał Makowski 54' 1-1 Dino Štiglec Michał Kucharczyk 75' 2-1 Kamil Grosicki

Żółte kartki Pogon Szczecin:

Żółte kartki Slask Wroclaw: Rafał Makowski 56' Erik Expósito 68'

Czerwone kartki Pogon Szczecin:

Czerwone kartki Slask Wroclaw:

Główny sędzia meczu to P. Raczkowski. Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym spotkaniu Pogon Szczecin zmierzy się już z Lechia Gdansk, następne spotkania z drużynami Nieciecza i Gornik Zabrze. Kolejno natomiast Slask Wroclaw zmierzy się z Stal Mielec. Następne mecze zagra z drużynami Gornik Zabrze i Warta Poznań.

Bardzo często fani z dużym zapałem śledzą fascynujące starcia, które odbywają się w lidze Ekstraklasa. Uzdolnione drużyny piłkarskie i piłkarze tacy jak m.in. Rafał Makowski nieustannie gwarantują wyborowym kibicom emocje zapadające w pamięć. Zmagania między drużynami futbolowymi zdarzają się nieustępliwe, nie często okazuje się koniec końców, że są to potyczki statyczne. Nieustannie zdarzają się książkowe asysty czy bramki, brutalne sytuacje na faul kończące się bardzo często pokazaniem czerwonej kartki, które gwarantują wspaniałe przeżycia i przyjemność z meczu. Zachęcamy, aby śledzić zapowiedzi nadchodzących emocjonujących meczów futbolowych,śledzić mecze piłkarskie popularnej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Udział takich znanych zespołów jak Pogon Szczecin i Slask Wroclaw z ligi Ekstraklasa zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych utalentowanych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na widowiskowym stadionie, Stadion Miejski im. Floriana Krygiera.