Mecz Pogon Szczecin kontra Lechia Gdansk, wynik 5-1

Pogon Szczecin kontra Lechia Gdansk zakończony wynikiem 5-1.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Pogon Szczecin a Lechia Gdansk zakończyła się 2-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 5-1.

W dniu 2021-11-27 16:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski im. Floriana Krygiera odbył się interesujący mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 16 pomiędzy Pogon Szczecin a Lechia Gdansk.

Gole strzelali: D. Dąbrowski 8' 1-0 L. Zwoliński 27' 1-1 T. Makowski L. Zahovič 36' 2-1 K. Grosicki L. Zahovič 51' 3-1 K. Grosicki S. Kowalczyk 54' 4-1 Luís Mata M. Kucharczyk 69' 5-1 K. Grosicki

Żółte kartki Pogon Szczecin: Jean Carlos 34' Kamil Grosicki 53' Sebastian Kowalczyk 62' Mariusz Malec 81'

Żółte kartki Lechia Gdansk:

Czerwone kartki Pogon Szczecin:

Czerwone kartki Lechia Gdansk:

Główny sędzia spotkania to Piotr Lasyk, Poland. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Pogon Szczecin stanie naprzeciw Nieciecza, następne spotkania z drużynami Gornik Zabrze i Warta Poznań natomiast Lechia Gdansk z Raków Częstochowa. Następne mecze zagra z drużynami Jagiellonia i Wisla Plock.

Fani futbolu z entuzjazmem śledzą poczynania w lidze Ekstraklasa. Mocne zespoły futbolowe z tej ligi i zawodnicy jak Jean Carlos stale zapewniają własnym stałym entuzjastom wrażenia z najwyższej półki. Często obserwujemy nieczyste sytuacje na faul zakończone niejednokrotnie czerwonym kartonikiem, idealne asysty czy gole, które zapewniają pikanterii całemu wydarzeniu. Potyczki pomiędzy piłkarzami z ligi bywają nieustępliwe, nie często zdarza się koniec końców, że zmagania męczą fana. Dlatego więc warto przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli i przeglądać mecze futbolowe wyjątkowej ligi Ekstraklasa. Pogon Szczecin i Lechia Gdansk i ich udział w Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, że futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wszechstronnych sportowców i ich zmagań na znamienitym stadionie, Stadion Miejski im. Floriana Krygiera.