Pogon Szczecin vs Warta Poznań, wynik meczu - 1-1

Pogon Szczecin vs Warta Poznań, wynik 1-1.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Pogon Szczecin a Warta Poznań zakończyła się wynikiem 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-1.

Dnia 2021-12-18 14:00 na stadionie Stadion Miejski im. Floriana Krygiera rozegrał się mecz ligi Ekstraklasa kolejki - 19. Na przeciw siebie stanęły Pogon Szczecin i Warta Poznań.

Gole strzelali: A. Zreľák 74' 0-1 R. Ivanov K. Triantafyllopoulos 90' 1-1 M. Fornalczyk

Żółte kartki Pogon Szczecin: Paweł Stolarski 54'

Żółte kartki Warta Poznań: Szymon Czyż 80'

Czerwone kartki Pogon Szczecin:

Czerwone kartki Warta Poznań:

Sędzią głównym tego spotkania był Damian Sylwestrzak, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Pogon Szczecin stanie naprzeciw Piast Gliwice, następne spotkania z drużynami Zaglebie Lubin i Stal Mielec a Warta Poznań zmierzy się z Górnik Łęczna. Następne mecze zagra z drużynami Legia Warszawa i Radomiak Radom.

Bardzo często liczna grupa kibiców z dużym zapałem śledzi ciekawe poczynania, które odbywają się w lidze Ekstraklasa. Liczące się zespoły futbolowe i zawodnicy tacy jak Paweł Stolarski Szymon Czyż nieraz zagwarantowały wspaniałym fanom emocje z najwyższej półki. Wielokrotnie obserwujemy ostre sytuacje z faulem, przepiękne sytuacje podbramkowe oraz asysty gwarantujące dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Niesamowite zmagania pomiędzy piłkarzami z ligi okazują się nader nieustępliwe, nie często bywa, iż zmagania przynudzają. Dlatego więc warto przeglądać widowiska piłkarskie emocjonującej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich. Pogon Szczecin i Warta Poznań i ich udział w lidze Ekstraklasa zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wszechstronnych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie, Stadion Miejski im. Floriana Krygiera.