Mecz Pogon Szczecin - Raków Częstochowa, wynik 0-2

Dnia 2023-03-05 14:00 na stadionie Stadion Miejski im. Floriana Krygiera odbył się emocjonujący mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 23. Na przeciw siebie stanęły Pogon Szczecin oraz Raków Częstochowa.

Pierwsza część spotkania między Pogon Szczecin a Raków Częstochowa zakończyła się wynikiem 0-1. Końcowy wynik meczu to 0-2.

Gole strzelali: Vladyslav Kochergin 38' 0-1 Ben Lederman Jean Carlos 53' 0-2 Vladislavs Gutkovskis

Żółte kartki Pogon Szczecin: Konstantinos Triantafyllopoulos 45'

Żółte kartki Raków Częstochowa: Vladislavs Gutkovskis 65' Giannis Papanikolaou 80'

Czerwone kartki Pogon Szczecin:

Czerwone kartki Raków Częstochowa:

Sędzią głównym tego spotkania był Szymon Marciniak, Poland. Pomagało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu Pogon Szczecin stawi czoła Zaglebie Lubin, następne spotkania z drużynami Korona Kielce oraz Lech Poznan a Raków Częstochowa zmierzy się z Slask Wroclaw. Następne mecze zagra z drużynami Cracovia Krakow oraz Legia Warszawa.

Coraz częściej zauważamy, że wielu kibiców z entuzjazmem śledzi poczynania, które startują w lidze Ekstraklasa. Uzdolnione piłkarskie drużyny z ligi oraz piłkarze jak Konstantinos Triantafyllopoulos Vladislavs Gutkovskis wielokrotnie zaserwowały kapitalnym entuzjastom piłki nożnej wrażenia z najwyższej półki. Zmagania między drużynami okazują się bardzo zagorzałe, nie często zdarza się, że spotkania nie są warte uwagi. Natrafiamy na brutalne sytuacje na faul zakończone wielokrotnie pokazaniem żółtej kartki, wyjątkowe asysty oraz gole gwarantujące smaczku całemu wydarzeniu. To też warto przeglądać mecze piłkarskie emocjonującej ligi Ekstraklasa, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów oraz przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych. Pogon Szczecin i Raków Częstochowa i ich udział w lidze Ekstraklasa zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na historycznym stadionie jak Stadion Miejski im. Floriana Krygiera.