Spotkanie Legia Warszawa - Pogon Szczecin zakończone wynikiem 1-1

Dnia 2022-10-22 15:30 na stadionie Stadion Miejski Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego odbył się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 14. Zmierzyły się ze sobą Legia Warszawa i Pogon Szczecin.

Po pierwszej połowie meczu między Legia Warszawa i Pogon Szczecin wynik to 1-0. Końcowy wynik meczu to 1-1.

Gole strzelali: F. Mladenović 44' 1-0 Josué J. Bartkowski 51' 1-1 D. Dąbrowski

Żółte kartki Legia Warszawa: Artur Jędrzejczyk 10' Maik Nawrocki 50'

Żółte kartki Pogon Szczecin: Vahan Bichakhchyan 22' Léo Borges 26' Mateusz Łęgowski 67' Rafał Kurzawa 90'

Czerwone kartki Legia Warszawa:

Czerwone kartki Pogon Szczecin:

Główny sędzia meczu - Piotr Lasyk, Poland. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu Legia Warszawa stanie naprzeciw Jagiellonia, następne spotkania z drużynami Lechia Gdansk i Lechia Gdansk natomiast Pogon Szczecin z Miedz Legnica. Następne mecze zagra z drużynami Gornik Zabrze i Raków Częstochowa.

Liczni kibice śledzą bardzo ciekawe potyczki ligi Ekstraklasa. Utalentowane futbolowe drużyny i zawodnicy jak Artur Jędrzejczyk Vahan Bichakhchyan nierzadko zapewniły wspaniałym sympatykom emocje z najwyższej półki. Trafiamy na idealnie wyliczone gole oraz asysty, bezlitosne faule kończące się pokazaniem żółtego kartonika gwarantujące pikanterii całemu widowisku. Walki między drużynami zdarzają się niezwykle zaciekłe, nie często zdarza się ostatecznie, iż mecze nas męczą. Warto więc oglądać wydarzenia piłkarskiej lubianej ligi Ekstraklasa, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i śledzić zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek piłkarskich. Legia Warszawa i Pogon Szczecin i ich udział w lidze Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych uzdolnionych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na pamiętnym stadionie, Stadion Miejski Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego.