Mecz Cracovia Krakow kontra Pogon Szczecin zakończony wynikiem 1-5

Cracovia Krakow kontra Pogon Szczecin, wynik 1-5.

Pierwsza część spotkania między Cracovia Krakow i Pogon Szczecin zakończyła się 0-2. Końcowy wynik spotkania to 1-5.

Dnia 2023-09-23 15:30 na obiekcie sportowym Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego rozegrał się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 9 pomiędzy Cracovia Krakow a Pogon Szczecin.

Gole strzelali: K. Grosicki 8' 0-1 A. Gorgon 21' 0-2 F. Ulvestad A. Gorgon 50' 0-3 E. Koulouris 64' 0-4 K. Smoliński 87' 0-5 O. Korczakowski M. Rakoczy 90' 1-5

Żółte kartki Cracovia Krakow: Michał Rakoczy 70'

Żółte kartki Pogon Szczecin: Mariusz Malec 45' Efthymios Koulouris 73' Kacper Smoliński 88'

Czerwone kartki Cracovia Krakow:

Czerwone kartki Pogon Szczecin:

Sędzią głównym tego spotkania był Krzysztof Jakubik, Poland. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu drużyna Cracovia Krakow stawi czoła Górnik Łęczna, następne spotkania z drużynami ŁKS Łódź i Jagiellonia. Kolejno natomiast Pogon Szczecin z Legia Warszawa. Następne mecze zagra z drużynami Lech Poznan i Ruch Chorzów.

Fani futbolu śledzą ciekawe starcia, które dotyczą ligi Ekstraklasa. Uzdolnione futbolowe drużyny z tejże ligi i piłkarze jak Michał Rakoczy Mariusz Malec często gwarantują wyśmienitym kibicom emocje sięgające zenitu. Obserwujemy idealnie wyliczone bramki i asysty, brutalne faule gwarantujące dreszczyk emocji z oglądanego widowiska. Walki między zawodnikami bywają zażarte, nie często bywa, iż są to spotkania drętwe. Z tego powodu warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli, przeglądać wydarzenia piłkarskiej znakomitej ligi Ekstraklasa i przeglądać zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich. Udział takich drużyn jak Cracovia Krakow i Pogon Szczecin w lidze Ekstraklasa gwarantuje super emocje i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych utalentowanych sportowców i spektakularnej walki między nimi na historycznym stadionie jak Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego.