Fani drużyny

Pogoń Szczecin

Korona Kielce vs Pogon Szczecin, wynik końcowy 2-2

Mecz Korona Kielce - Pogon Szczecin, wynik końcowy 2-2

Wczorajszy mecz ligowy pomiędzy drużynami Korona Kielce i Pogon Szczecin rozegrany w Suzuki Arena zakończył się remisem 2-2. Korona Kielce prowadziła 2-0 na przerwę, ale ostatecznie Pogon Szczecin zdołał odrobić straty, doprowadzając do podziału punktów. Starcie to miało miejsce 17 marca 2024 roku o godzinie 11:30 w ramach 25. kolejki Ekstraklasy. Biorąc pod uwagę, że dziś mamy 18 marca 2024 roku, możemy przyjrzeć się tym wydarzeniom z odległości czasu.

Pogon Szczecin - Zaglebie Lubin zakończony wynikiem 0-2

Mecz Pogon Szczecin - Zaglebie Lubin zakończony wynikiem 0-2

Wczorajszy mecz pomiędzy Pogonią Szczecin a Zagłębiem Lubin zakończył się zwycięstwem gości 0-2. Spotkanie, które odbyło się na Stadionie Miejskim im. Floriana Krygiera w ramach 24. kolejki Ekstraklasy, przyniosło bramki już w pierwszej połowie, ustalając wynik na przerwę na 0-1. Zawodnicy obu drużyn stoczyli zaciętą rywalizację, ale to Zaglebie Lubin wyszło zwycięsko z tego starcia.

Legia Warszawa kontra Pogon Szczecin, wynik 1-1

Mecz Legia Warszawa kontra Pogon Szczecin zakończony wynikiem 1-1 na stadionie Stadion Miejski Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego

W środowy wieczór na Stadionie Miejskim Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego odbył się zacięty pojedynek pomiędzy gospodarzami, Legią Warszawa, a gośćmi, drużyną Pogoni Szczecin. Mecz zakończył się remisem 1-1, mimo iż wynik na przerwę utrzymywał się na bezbramkowym remisie 0-0. Starcie miało miejsce 2 marca 2024 roku o godzinie 19:00, w ramach 23. kolejki Ekstraklasy. Teraz przystępujemy do szczegółowego omówienia tego emocjonującego spotkania.

Mecz pomiędzy Pogon Szczecin vs ŁKS Łódź 4-2

Mecz Pogon Szczecin kontra ŁKS Łódź zakończony wynikiem 4-2

W ostatniej kolejce Ekstraklasy doszło do emocjonującego starcia pomiędzy drużynami Pogon Szczecin a ŁKS Łódź. Mecz rozegrany na Stadionie Miejskim im. Floriana Krygiera zakończył się zwycięstwem gospodarzy 4-2. Pogon objęła prowadzenie już w pierwszej połowie, utrzymując je do końcowego gwizdka. Spotkanie odbyło się 3 dni temu o godzinie 19:30, pozostawiając kibiców z wieloma emocjami do przeżycia.

Radomiak Radom - Pogon Szczecin, wynik 0-4

Mecz Radomiak Radom - Pogon Szczecin, wynik końcowy 0-4

W meczu 21. kolejki Ekstraklasy, Radomiak Radom podejmował Pogon Szczecin na Stadionie im. Braci Czachorów. Spotkanie, które odbyło się 16 lutego o godzinie 17:00, zakończyło się zwycięstwem gości 4-0. Już w pierwszej połowie Pogon objęła trzybramkowe prowadzenie, kontrolując sytuację do końcowego gwizdka sędziego.

Mecz pomiędzy Slask Wroclaw kontra Pogon Szczecin, wynik 0-1

Na stadionie Tarczyński Arena miał miejsce mecz Slask Wroclaw vs Pogon Szczecin zakończony wynikiem 0-1

Wczorajszy mecz pomiędzy drużynami Śląska Wrocław i Pogoni Szczecin dostarczył wielu emocji dla kibiców obu stron. Spotkanie, które odbyło się w Tarczyńskiej Arenie w ramach 20. kolejki Ekstraklasy, zakończyło się zwycięstwem Pogoni 1-0. Mimo wyrównanej gry, brak bramek do przerwy nie zapowiadał takiego rezultatu, a jedno trafienie okazało się kluczowe dla ostatecznego wyniku.

Mecz Widzew Łódź kontra Pogon Szczecin, wynik 1-2

Mecz między Widzew Łódź oraz Pogon Szczecin zakończony wynikiem 1-2 dnia 2023-12-16 16:30 na obiekcie Stadion Miejski Widzewa Łódź

W dniu 16 grudnia 2023 roku na Stadionie Miejskim Widzewa Łódź odbył się zacięty mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Widzewa Łódź i Pogoni Szczecin. Mecz ten był częścią 19. kolejki Ekstraklasy. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Pogoni Szczecin z wynikiem 2-1, a emocje sięgały zenitu już od pierwszej połowy, gdy obie drużyny zdobyły po jednej bramce, ustalając wynik na przerwę na 1-1.