Mecz Gornik Zabrze - Pogon Szczecin zakończony wynikiem 2-1

Gornik Zabrze - Pogon Szczecin 2-1. W dniu 2023-05-20 15:30 na obiekcie sportowym Stadion im. Ernesta Pohla odbył się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 33. Zmierzyły się Gornik Zabrze i Pogon Szczecin.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy Gornik Zabrze a Pogon Szczecin wynik to 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-1.

 

Gole strzelali: S. Włodarczyk 78' 1-0 P. Almqvist 83' 1-1 S. Kowalczyk Ł. Podolski 90' 2-1 E. Janža

Żółte kartki Gornik Zabrze: Paweł Olkowski 51' Lukas Podolski 90'

Żółte kartki Pogon Szczecin: Benedikt Zech 25' Linus Wahlqvist 47' Luka Zahović 52' Paweł Stolarski 77' Leonardo Koutris 90'

Czerwone kartki Gornik Zabrze:

Czerwone kartki Pogon Szczecin:

Główny arbiter spotkania - Tomasz Kwiatkowski, Poland. Asystowało mu trzech doświadczonych sędziów. W kolejnym meczu meczu Gornik Zabrze stanie naprzeciw Miedz Legnica, następne spotkania z drużynami Radomiak Radom i . Kolejno natomiast Pogon Szczecin podejmie . Następne mecze zagra z drużynami i .

Bardzo często wierni fani z zaangażowaniem śledzą potyczki w lidze Ekstraklasa. Fascynujące drużyny futbolowe i piłkarze jak Paweł Olkowski Benedikt Zech nieraz zaserwowały wyborowym miłośnikom wiele wspaniałych emocji. Niesamowite walki pomiędzy piłkarzami bywają nader zagorzałe, nie często zdarza się ostatecznie, iż są to potyczki nie warte uwagi. Nieprzerwanie trafiamy na bezwzględne sytuacje na faul kończące się wielokrotnie pokazaniem żółtego kartonika, idealnie wyliczone asysty i gole, które zapewniają dreszczyk emocji z oglądanego widowiska piłkarskiego. Z tego powodu warto śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych ligowych meczów piłkarskich oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i śledzić widowiska piłkarskie znakomitej ligi Ekstraklasa. Gornik Zabrze oraz Pogon Szczecin oraz ich udział w Ekstraklasa gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wszechstronnych piłkarzy oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie, Stadion im. Ernesta Pohla.