Spotkanie pomiędzy Piast Gliwice oraz Pogon Szczecin dnia 2023-04-29 18:00 na stadionie Stadion Miejski: wynik końcowy 0-0

W dniu 2023-04-29 18:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski odbył się znakomity mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 30. Zmierzyły się ze sobą Piast Gliwice oraz Pogon Szczecin.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Piast Gliwice i Pogon Szczecin zakończyła się 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-0.

Gole strzelali:

Żółte kartki Piast Gliwice: Michael Ameyaw 73'

Żółte kartki Pogon Szczecin: Danijel Lončar 74'

Czerwone kartki Piast Gliwice:

Czerwone kartki Pogon Szczecin:

Sędzią głównym tego spotkania był Szymon Marciniak, Poland. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Piast Gliwice zmierzy się już z Radomiak Radom, następne spotkania z drużynami Korona Kielce oraz Warta Poznań natomiast Pogon Szczecin z Legia Warszawa. Następne mecze zagra z drużynami Miedz Legnica oraz Gornik Zabrze.

Coraz częściej zauważamy, iż liczni kibice śledzą niezwykle interesujące potyczki, które startują w lidze Ekstraklasa. Fascynujące futbolowe drużyny z ligi oraz zawodnicy jak Michael Ameyaw Danijel Lončar niejednokrotnie zagwarantowały wspaniałym miłośnikom wiele wspaniałych wrażeń. Zdarzają się spektakularne asysty oraz gole, nieprzepisowe sytuacje z faulem kończące się pokazaniem czerwonego kartonika, które zapewniają wyjątkowe wrażenia z meczu. Przyciągające uwagę zmagania pomiędzy graczami ligowymi bywają bardzo nieustępliwe, nie często bywa koniec końców, iż spotkania męczą kibica. Dlatego więc warto śledzić każdego dnia zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach oraz śledzić wydarzenia piłkarskiej lubianej ligi Ekstraklasa. Piast Gliwice i Pogon Szczecin i ich udział w Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych doświadczonych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie jak Stadion Miejski.