Zaglebie Lubin kontra Pogon Szczecin, wynik spotkania: 0-1

Dnia 2023-03-11 16:30 na obiekcie sportowym Stadion Zagłębia Lubin rozegrał się emocjonujący mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 24 pomiędzy Zaglebie Lubin a Pogon Szczecin.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Zaglebie Lubin i Pogon Szczecin wynik to 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-1.

Gole strzelali: M. Wędrychowski 90' 0-1 L. Wahlqvist

Żółte kartki Zaglebie Lubin:

Żółte kartki Pogon Szczecin: Benedikt Zech 32' Mateusz Łęgowski 72'

Czerwone kartki Zaglebie Lubin:

Czerwone kartki Pogon Szczecin:

Sędzią głównym tego spotkania był Jaroslaw Przybyl, Poland. Asystowało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Zaglebie Lubin zmierzy się już z Jagiellonia, następne spotkania z drużynami Warta Poznań i Wisla Plock natomiast Pogon Szczecin z Korona Kielce. Następne mecze zagra z drużynami Lech Poznan i Cracovia Krakow.

Dzisiaj oddani fani piłki nożnej z zaangażowaniem śledzą poczynania w lidze Ekstraklasa. Złożone z uzdolnionych obrońców/napastników zespoły piłkarskie i zawodnicy jak Benedikt Zech wielokrotnie zagwarantowały swoim wiernym kibicom mnóstwo wrażeń. Potyczki pomiędzy piłkarzami ligowymi okazują się niezwykle nieustępliwe, nie często bywa, iż są to zmagania mało interesujące. Wielokrotnie trafiamy na bezwzględne sytuacje na faul, widowiskowe asysty oraz gole zapewniające wspaniałe wrażenia z meczu. Zachęcamy, żeby przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich, śledzić spotkania piłkarskie popularnej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Zaglebie Lubin i Pogon Szczecin i ich udział w lidze Ekstraklasa gwarantuje super emocje i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie live tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Stadion Zagłębia Lubin.