Spotkanie Jagiellonia kontra Pogon Szczecin, wynik końcowy 2-0

Jagiellonia kontra Pogon Szczecin zakończony wynikiem 2-0.

Pierwsza część spotkania między Jagiellonia i Pogon Szczecin zakończyła się 0-0. Końcowy wynik spotkania to 2-0.

W dniu 2023-02-11 19:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski rozegrał się mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 20 pomiędzy Jagiellonia a Pogon Szczecin.

Gole strzelali: Tomasz Kupisz 58' 1-0 Bartłomiej Wdowik Jesús Imaz 78' 2-0 Jakub Lewicki

Żółte kartki Jagiellonia: Nené 26' Maciej Bortniczuk 38' Taras Romanczuk 75'

Żółte kartki Pogon Szczecin: Marcel Wedrychowski 45' Vahan Bichakhchyan 86'

Czerwone kartki Jagiellonia:

Czerwone kartki Pogon Szczecin:

Główny arbiter spotkania - Szymon Marciniak, Poland. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu Jagiellonia stawi czoła Radomiak Radom, następne spotkania z drużynami Raków Częstochowa oraz Miedz Legnica natomiast Pogon Szczecin z Warta Poznań. Następne mecze zagra z drużynami Wisla Plock oraz Raków Częstochowa.

Coraz częściej wielu kibiców śledzi poczynania, które tyczą się ligi Ekstraklasa. Mocne piłkarskie zespoły z tej ligi oraz piłkarze jak Nené Marcel Wedrychowski raz za razem zagwarantowały własnym stałym kibicom mnóstwo zapierających dech w piersiach wrażeń. Potyczki między zawodnikami są nader zażarte, nie często bywa, iż są to spotkania statyczne. Systematycznie obserwujemy brutalne sytuacje na faul kończące się pokazaniem żółtej kartki, wspaniałe bramki czy asysty, które zapewniają dreszczyk emocji z oglądanego widowiska piłkarskiego. Warto więc śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych potyczek futbolowych, oglądać widowiska sportowe emocjonującej ligi Ekstraklasa oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Jagiellonia i Pogon Szczecin i ich udział w Ekstraklasa gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie live tych utalentowanych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na wyjątkowym stadionie jak Stadion Miejski.