Spotkanie pomiędzy Pogon Szczecin oraz Slask Wroclaw na stadionie Stadion Miejski im. Floriana Krygiera - 0-2

W dniu 2023-02-05 16:30 na stadionie Stadion Miejski im. Floriana Krygiera odbył się znakomity mecz ligi Ekstraklasa kolejki 19 pomiędzy Pogon Szczecin a Slask Wroclaw.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Pogon Szczecin i Slask Wroclaw zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-2.

Gole strzelali: Erik Expósito 48' 0-1 Victor Garcia Marin John Yeboah 85' 0-2

Żółte kartki Pogon Szczecin: Mariusz Fornalczyk 75'

Żółte kartki Slask Wroclaw: Diogo Verdasca 62'

Czerwone kartki Pogon Szczecin:

Czerwone kartki Slask Wroclaw:

Sędzią głównym tego spotkania był Bartosz Frankowski, Poland. Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu drużyna Pogon Szczecin stanie naprzeciw Jagiellonia, następne spotkania z drużynami Warta Poznań oraz Wisla Plock. Kolejno natomiast Slask Wroclaw zmierzy się z Korona Kielce. Następne mecze zagra z drużynami Widzew Łódź oraz Lech Poznan.

Kibice śledzą niezwykle ciekawe starcia, które startują w lidze Ekstraklasa. Utalentowane drużyny futbolowe z tejże ligi oraz piłkarze tacy jak Mariusz Fornalczyk Diogo Verdasca nieustannie sprawiają pierwszorzędnym fanom wrażenia zapadające w pamięć. Walki pomiędzy zawodnikami z ligi okazują się niezwykle nieustępliwe, niezwykle rzadko bywa koniec końców, że są to zmagania nużące. Stale zdarzają się widowiskowe asysty oraz sytuacje podbramkowe, brutalne faule, które zapewniają dreszcz emocji z oglądanego widowiska sportowego. Zachęcamy każdego z kibiców, aby śledzić zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych, przeglądać spotkania piłkarskie emocjonującej ligi Ekstraklasa oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Udział takich zespołów jak Pogon Szczecin i Slask Wroclaw z ligi Ekstraklasa gwarantuje super wrażenia i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych doświadczonych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na tak wspaniałym stadionie jak Stadion Miejski im. Floriana Krygiera.